Sepetiniz

Kullanım Koşulları

– Kullanıcı; üyelik prosedürlerini yerine getirirken, Site’nin Hizmet’lerinden faydalanırken ve Site’deki Hizmet’lerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan tüm şartlara, Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, Kullanıcı Sözleşmesi’nde ki tüm şart ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.


-Kullanıcı, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince veya diğer Kullanıcılar ile üçüncü şahısların haklarının ihlal edildiğinin iddia edilmesi durumlarında, FenixOyun'un kendisine ait gizli/ özel/ ticari bilgileri gerek resmi makamlara ve gerekse hak sahibi kişilere açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple FenixOyun'dan her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.


- Ürün açıklamasında 'otomatik teslimat' şeklinde belirtilen ürünler, siparişinizi verdikten hemen sonra otomatik olarak hem epostanıza hem de müşteri panelinizde bulunan 'HESAP VE KEY BİLGİLERİM' kısmına gönderilir. Bu kısma girerek hesap bilgilerinize ulaşabilirsiniz.


-Eğer normal teslimat bir ürün aldıysanız; ürününüz minimum 1 dakika ile maksimum 96 saat aralığında eposta adresinize ürün bilgilerini içeren bir mail gönderilecektir. Ortalama teslimat süremiz ise 3 saattir. Bu süre tamamen yoğunluk ve tedarik ile alakalıdır. Eğer yoğunluk yoksa ve tedarikte sorun olmaz ise ürününüz 3 dakikada bile gönderilebilir. Fakat yoğunluk ve tedarikte sorun olması süreci maksimuma kadar çıkarabilir.


-Bütün ürünlerde garanti hizmeti mevcuttur. Her ürünün garanti süreleri açıklamada belirtilmiştir. Ban Garantisi Her Üründe 48 Saattir. 48 Saatin sonrasında hesaplardaki ban bilgilendirmesi dikkate alınmayacaktır. Olası problemlerde değişim süresi 1 dakika 96 saat aralığındadır. Olası stok problemlerinde bu süre uzayabilir daha ayrıntılı bilgiyi destek ekibinden alabilirsiniz.


-Satın alınan oyunların bulut sistemlerinde oynama garantisi verilmemektedir. (Geforce Now. Vb Sistemler.) Oyunlar destekleyebilir fakat kurallarımız çerçevesinde "kesin oynayabilirsiniz" şeklinde bir garanti verilmemektedir.


-Epin ve Key ürünleri sıfır ve kullanılmamış kod olarak verilir, direkt ana firmadan teslim alınır, bozuk veya kullanılmış olması imkansızdır, satın alım anında ve kodu kullanım anı bozulmamak üzere ekran kaydınız varsa destek sağlanacaktır, aksi takdirde kötü niyetli kullanıcılar bu durumu kullanarak, haksız kazanç elde etmektedir.


-Satın almadan önce veya sonra herhangi bir problemde, bizimle iletişime geçmeden şikayet sitelerinde paylaşım yapmayınız. İlk olarak instagram üzerinden veya teslimatın yapıldığı mailden bizimle iletişime geçiniz.


-Aldığınız ürünler 1 Sipariş = 1 PC Şeklindedir. Farklı bir bilgisayar için tekrardan satım alım yapmanız gerekmektedir. Bu kural ürünlerimizi alıp birçok kişiye dağıtan müşteriler için aldığımız bir önlemdir.-Sitemize ödemelerinizi VALLET ödeme sistemleri aracılığıyla %100 güvence ile yapmaktasınız. Bilgileriniz korunur ve asla paylaşılmaz.


-Satın alınan ürünlerde kanun gereği para iadesi kabul edilmez. Olası problemlerde ürününüzün yenisi ile değişim yapılır.-Hesap olarak satılan ürünler çoğunlukla 2.el hesap olarak satılmaktadır, oyun içerisinde belirli ilerlemeler mevcut olabilir. Satın alınan hesaplara para yatırılmasını önermiyoruz olası problemlerden FenixOyun sorumlu değildir.

-Steam, EA Play, Ubisoft, Playstation kategorilerindeki (e-posta bilgileri değişen hesaplar hariç) ürünler, firmamıza ait özel paylaşımlı hesaplar olarak verilmektedir.


-Kayıt olurken veya  ürün satın alırken müşteri ad-soyad ve eposta kısmı yanlış girilmesi durumunda FenixOyun sorumlu değildir.


-Sosyal mecralarda, şikayet sitelerinde, forumlarda vs. yerlerde kuruluşumuzu zedeleyen müşterilerin garantileri sonlandırılır ve siparişe bloke konulur.


-Kullanıcı’lar ve FenixOyun hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi yoktur. Kullanıcı Sözleşmesi’nin onaylanması ve uygulanması sonucunda, ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi doğmaz.


-FenixOyun “Kullanıcı Sözleşmesi‘ni değiştirme hakkını elinde tutar.